Organizujemy i zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie imprez okolicznościowych od małych bankietów po duże bale.

OFERTA PRZYJĘCIA WESELNEGO

Uroczystość weselna to wyjątkowy moment, który pozostaje w pamięci na całe życie. Pragniemy pomóc w jej organizacji, aby była ona najpiękniejszą chwilą dla Państwa i Państwa Gości.
Każde przyjęcie traktujemy indywidualnie tak by móc sprostać oczekiwaniom Gości. Profesjonalny personel zadba o najmniejsze szczegóły organizowanego przyjęcia, zapewniamy doskonałą atmosferę i wysoki standard. Przyjęcia odbywają się w eleganckiej sali balowej, którą możemy udekorować według Państwa sugestii, by była idealnym miejscem na doskonałą zabawę. Decydując się na wybór naszego lokalu mogą być Państwo pewni, że przyjęcie zorganizowane będzie z zachowaniem najwyższych standardów z dbałością o każdy detal.


Sala Bankietowa
Przyjęcia organizowane są w eleganckiej, przestronnej ,klimatyzowanej sali do 200 osób. Przyjęcie może być zasiadane przy okrągłych stołach bankietowych (10-12osób) bądź tradycyjnych stołach. Dodatkowo oferujemy Państwu dekoracje krzeseł. Zapewniamy dekorację sali kwiatami żywymi- (wybór kwiatów i aranżacja według Państwa życzenia) Jeśli jednak marzą Państwo o specjalnej oprawie wizualnej, współpracujące z nami dekoratorki chętnie pomogą Państwu wyczarować coś specjalnego.

Nocleg
Apartament dla Nowożeńców gratis! Wszystkim gościom proponujemy specjalne ceny noclegów. Oferujemy naszym Gościom noclegi w trzygwiazdkowym standardzie w pokojach 1,2 i 3 - osobowych. Posiadamy również dostawki, które zwiększają naszą bazę noclegową. Nasz hotel oferuje eleganckie i funkcjonalne pokoje, w których udostępniamy Państwu: komfortową łazienkę, suszarkę do włosów, telewizor, telefon, lodówka/chłodziarka), sejf, Internet (łącza stałe i bezprzewodowe.

Otoczenie hotelu
Nasz Hotel dysponujemy dużym ogrodem, w którym dzieci jak również dorośli mogą spędzić miło czas. Parking dla wszystkich Gości hotelowych jest bezpłatny i monitorowany. Posiadamy około 80 miejsc parkingowych oraz dysponujemy dodatkowym (bezpłatnym i monitorowanym) parkingiem obok hotelu.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia Hotelu na żywo. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:
e-mail:rezerwacja@hoteldudek.pl
Tel: 694 394 756, 41 201 03 90

Hotel Dudek | ul. Leśna 2, 26-080 Mniów | tel. 41 20 10 390
Copyright © 2011-2022 Hotel DUDEK | Realizacja: AMED info